صفحه 4 از 4 اولیناولین 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 از مجموع 33

موضوع: میبینم که !

عضو تازه وارد
    تشکر شده 26 بار در 15 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Freshte نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط F.Farzanegan نمایش پست ها
    ه.امیدوارم همه به آرزوهای خوبشون برسن و در همه مراحل زندگی موفق باشن.خدا حافظ
    این حرف و من فکر کنم مدت ها پیشگفتم فهیمه جوون..امشب چه شده است ....!!!!!!!
    اما خب ببین عزیزم ..فکر کن خودت ئتازه دانشگاه قبول شده باشی اونم نه هر دانشگاهی دانشگاه ما.... بعد تازه یه فروم پیدا کرده باشی که میتونی به دانشگاه نزدیک شی ..منظورم اینه که کمک حالت میشه این فروم
    بعد بخواد بسته شه.... چه حالی پیدا میکی.همه ی ما زندگی شخصی داریم گرفتاری داریم اما یه چیزی هم هست و اون حس ذاتی کمک به همنوع هست باور کن اینجا یه چنین حسی رو میطلبه
    من تورو خوب میشناسم و از روحیه ی بسیار مهربونهت خبر دارم اما بعتره همه کمک کنیم اینجا سرپا بمونه و بعد از سرپا موندن سکان رو بدیم دست خود دانشجوها اگه خواستن نگه ش دارن و به نسل بعد دانشجوها منتقل کنن و همین طور تا ......................

سلام
    احسنت بردرایت واراده وشهامت وتوان مندی ونکته سنجی شما خانم مهندس که لیاقت شما ادمین بودن یک چنین مرجع مهرودوستی است که همه درکنار شمادرارامش وبا انگیزه به پیشرفت سایت کمک وهمیاری دهند.

***آسمان تان ستاره باران باد**

نصب ونگهداری سایت شما رابا انواع مدیریت محتوی
    برای حمایت ازتالارگفتگوی دانشجویان دانشگاه علوم وفنون مازندران

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,056 بار در 493 پست
    نوشته های وبلاگ
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid1744 نمایش پست ها
    سلام
    احسنت بردرایت واراده وشهامت وتوان مندی ونکته سنجی شما خانم مهندس که لیاقت شما ادمین بودن یک چنین مرجع مهرودوستی است که همه درکنار شمادرارامش وبا انگیزه به پیشرفت سایت کمک وهمیاری دهند.
    خواهش میکنم ...اما اینقدرا که گفتین نیست
    ما این روحیه رو از آقای حسن پور یاد گرفتیم
    اینجا یک فروم کوچیک (در عین بزرگی ) برای بچه های دانشگاه ست و بهترین و مهم ترین نکته ش هم همینه که اولویت حضور برای بچه های دانشجو هست ... و خوشحالیم که اگر فعالیت میکنه فقط و فقط برای دانشجو هست
    و مهم نیس چقدر مطرح باشه مهم اینه که هرکی اینجاست حس راحتی و آرامش داره و جو خوبی تو فروم هس که همه ش رو مدیون جناب حسن پور هستیم

رازی است در سادگی، که همگان نمی‌دانند

عضو تازه وارد
    تشکر شده 26 بار در 15 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Freshte نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid1744 نمایش پست ها
    سلام
    خواهش میکنم ...اما اینقدرا که گفتین نیست
    ما این روحیه رو از آقای حسن پور یاد گرفتیم
    اینجا یک فروم کوچیک (در عین بزرگی ) برای بچه های دانشگاه ست و بهترین و مهم ترین نکته ش هم همینه که اولویت حضور برای بچه های دانشجو هست ... و خوشحالیم که اگر فعالیت میکنه فقط و فقط برای دانشجو هست
    و مهم نیس چقدر مطرح باشه مهم اینه که هرکی اینجاست حس راحتی و آرامش داره و جو خوبی تو فروم هس که همه ش رو مدیون جناب حسن پور هستیم

سلام
    بله خانم مهندس مدیریت کل سایت وتیم مدیریتی شان برای ماهم ارزشمند وقدران زحماتشان هستیم واز دید همگان نیزپنهان نیست اما انشاله ادامه دار پیوسته باشد ووردی های جدید را هم چه با تجربه چه بی تجربه درنظر داشته وهمکاری وهمرایی داشته باشند امید برروزهای بهتر وتلاش وافر تا اینده ای برتر من امیدوارم این یک مسیر ویک سرچشمه جوشان وخروشان است وهیچگاه از مسیر خود خارج ویا متوقف نمی شود.انشاله

***آسمان تان ستاره باران باد**

نصب ونگهداری سایت شما رابا انواع مدیریت محتوی
    برای حمایت ازتالارگفتگوی دانشجویان دانشگاه علوم وفنون مازندران

صفحه 4 از 4 اولیناولین 1234

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)