صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 24
    عضو تازه وارد
    تشکر شده 26 بار در 15 پست
    توضیح کامل در مورد فراموش کردن رمز ایمیل و سوال امنیتی

راه اول :

شما هنگام ساخت ایمیل در وب سایت یاهو، یك فرم پر كردید.در این فرم شما Postal Code و Zip Code

تاریخ تولد و كشور و . . . . را وارد كرده اید .

شما فقط در صورتی می توانید پسورد آیدی خود را دوبار بیابید كه این ها را فراموش نكرده باشید .

و با ورود به سایت یاهو و كلیك روی Forgot Password اینها را وارد كرده و دوباره به ایمیل خود وارد شوید

راه دوم :

از شما هنگام پر كردن فرم یاهو یك سوال امنیتی پرسیده شد . یا به عبارت دیگر شما یك سوال امنیتی

برای خود انتخاب كردیدكه هنگامی كه پسوردخود را فراموش كردید روی لینك Forgot Password

كلیك كنید و با دیدن سوال امنیتی خود و جواب امنیتی كه مشخص نمودید وارد ایمیل خود شوید .

راه سوم :

اگر یاهو مسنجر در سیستم شما نصب می باشد و
    ID و Password مسنجر شما save شده است
    به گونه ای می باشد كه شما فقط روی دكمه Sign In كلیك می كنید اما پسورد شما را به صورت توپی
    یا همان ستاره ای نشان می دهد شما می توانید با برنامه های نمایش دهنده پسورد ، پسورد آیدی

خود را در یاهو مسنجر ببینید . وقتی وارد محیط ایمیل خود شده اید میتوانید سوال امنیتی خود را تغییر

بدهیدکه نحوه ی تغییر سوال امنیتی در پست قبلی توضیح داده شده است .

***آسمان تان ستاره باران باد**

نصب ونگهداری سایت شما رابا انواع مدیریت محتوی
    برای حمایت ازتالارگفتگوی دانشجویان دانشگاه علوم وفنون مازندران

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,056 بار در 493 پست
    نوشته های وبلاگ
    15
    من بعضی از این روش ها رو رفتم .. جواب نداد .... حالا باقی روش ها رو امتحان کنم

رازی است در سادگی، که همگان نمی‌دانند

عضو تازه وارد
    تشکر شده 26 بار در 15 پست
    برنامه های Password Recovery برای یاهو هست منتها خیلی از این برنامه ها روی نسخه های جدید یاهو مسنجر یعنی از نسخه های 9 به بعد جواب نمیدهند.
    باید بگردید و ببینید آیا نسخه سازگار با یاهو مسنجر خود را پیدا می کنید و یا خیر.

ویرایش توسط omid1744 : 25th April 2013 در ساعت 04:34 PM
    ***آسمان تان ستاره باران باد**

نصب ونگهداری سایت شما رابا انواع مدیریت محتوی
    برای حمایت ازتالارگفتگوی دانشجویان دانشگاه علوم وفنون مازندران

عضو تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سلام؛ 4 روز میشه که بنده برای چک کردن ایمیلم با سوالای امنیتی یاهو مواجه میشم و این در حالی هست که من 4 سال پیش ایدی مو درست کردم و یک ایمیل هم نداده ام الان اصلا جواب اون سوالارو نمیدونم و ظاهرا تا جواب ندم به هیچ وجه نمیتونم ایمیلمو بیبینم؛ از دوستان عاجزانه خواهش دارم که بنده رو راهنمایی کنید اطلاعات بسیار گرانبهایی داشتم حالا چکار کنم؟در ضمن با یاهو مسنجر هم نتوانستم ساین بشم(وارد بشم)لطفا کمک کنید

مهشید فلاح
    تشکر شده 863 بار در 337 پست
    نوشته های وبلاگ
    10
    ببین این لینکی ک میزارم به دردت میخوره؟
    امیدوارم کمکت کنه
    لینک
    بازم میگردم ببینم چیزی میتونه پیدا کنم
    توو همین تاپیک راه های خوبی پیشنهاد شده
    اگر نشد که نمیشع دیگه

ویرایش توسط Mahshid : 24th June 2013 در ساعت 01:11 PM
    امام جواد علیه السلام :
    ثَلاثٌ مَن کُنَّ فِیهِ لَم یَندَم: تَرکُ العَجَلة ، وَ المَشوِرَة ، وَ التَّوَکُلُ عَلَی اللهِ عِندَ العَزمِ؛
    سه چیز است که هر ** آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله ، 2 - مشورت کردن ، 3 - و توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahor64 نمایش پست ها
    سلام؛ 4 روز میشه که بنده برای چک کردن ایمیلم با سوالای امنیتی یاهو مواجه میشم و این در حالی هست که من 4 سال پیش ایدی مو درست کردم و یک ایمیل هم نداده ام الان اصلا جواب اون سوالارو نمیدونم و ظاهرا تا جواب ندم به هیچ وجه نمیتونم ایمیلمو بیبینم؛ از دوستان عاجزانه خواهش دارم که بنده رو راهنمایی کنید اطلاعات بسیار گرانبهایی داشتم حالا چکار کنم؟در ضمن با یاهو مسنجر هم نتوانستم ساین بشم(وارد بشم)لطفا کمک کنید
    اینو ببین...(صفحه146، 6مین پست)

http://ashiyane.org/forums/showthread.php?33474-￙ナ￘ᄈ￘ᄃ￘ᆭ￙ト-￙ネ-￙ナ￘ᄡᅳᄅ￙ト￘ᄃ￘ᆰ-￙ナ￘ᄆ￘ᄄ￙ネ￘ᄋ-￘ᄄ￙ヌ-￙ハ￘ᄃ￙ヌ￙ネ-￙ネ-￘ᄃ￘ᄄ￘ᄇ￘ᄃ￘ᄆ-￙ヌ￘듸フ-￘ᄁ￙ニ/page146

ویرایش توسط Tishab : 24th June 2013 در ساعت 03:31 PM
    سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

SUPERMODERATOR
    نوشته های وبلاگ
    4
    اگه نشد از این روش استفاده کن:

I forgot my secret question answer? - Yahoo! Answers

سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,056 بار در 493 پست
    نوشته های وبلاگ
    15
    سلام دوست عزیز
    من خودم تا همین 2 ماه پیش همین مشکل رو داشتم و نتونستم با روش هایی که دوستان گفتن و روش هایی که خودم رفتم آی دی رو برگردونم در صورتیکه اسفند91 این مشکل پیش آمده بود و از طریق همین روش سوال و جواب و دادن میل وم مشکلم رو حل کنم

به نظر من باید این آی دی رو بیخیال شین.
    البته من همچنان دنبال راهی هسم اما متاسفانه راهی موجود نیست چون امنیت یاهو به مراتب بیشتر از گذشته شده و تقریباً راهی برامون نذاشته

رازی است در سادگی، که همگان نمی‌دانند

SUPERMODERATOR
    نوشته های وبلاگ
    4
    اگه از دو روشی ک گفتم جواب نگرفتید(البته اگه از روش دوم رفتید و میل دادید قاعدتا باید کمی صبر کنید و منتظر پاسخ باشید...!).... به لینک زیر برید و با یاهو ارتباط برقرار کنید...

SUPERMODERATOR
    نوشته های وبلاگ
    4
    راه دیگه ای پیدا نکردم...ظاهرا تنها راهش اینه ک مستقیما با یاهو ارتباط برقرار کنی...
    ایمیلی هم پیدا نکردم تا بهشون میل بدی... البته چند باری یاهو با این آدرس بهم پیام داد ولی نمیدونم جواب هم میده یا نه..؟؟! میخوای امتحانش کن..! yahoo@yahoo-email.com
    اگه خیلی ضروری ه تلفن کن..!! به دو آدرس زیر برو، یکسری شماره و اطلاعات مربوطه داره :

Contact Yahoo Customer Service: Email, Phone Number & Fax

Does anybody know how to contact Yahoo by phone? - Yahoo! Answers

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)