نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با کمیته ی اجرایی طرح علمی و فرهنگی ماهک همکاری میکنید؟

رأی دهندگان
119. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

43 36.13%
  • نظری ندارم

46 38.66%
  • خیر

17 14.29%
  • در قالب شرکت در کلاسها بله

5 4.20%
  • در قالب تدریس در کلاس بله

8 6.72%
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 35
Like Tree28نفر پسندیدند

موضوع: برگزاری کلاسهای آموزشی رایگان -خیریه برای کمک به انجمن ماهک

Moderator
    تشکر شده 145 بار در 68 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mora نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Efair نمایش پست ها
    با اجازه از جناب احسانی و سایر دوستان دو تا پیشنها میخوام بدم:
    1. به نظرم رو یک مبلغ خاص موافقت کنید خیلی بهتر از اینه که هرکی هرچی دوست داشت بده ، این باعث نظم داشتن کار میشه و اینکه دیگه کسی خجالت نمیکشه که فلانی انقد داد اون شخص فلان قدر داد من انقدر میدم.

2.اگه قصد ایجاد کلاس ها برای تابستون هست بهتره قبل 19ام بنر های تبلیغاتی نصب بشه تا بچه ها مطلع بشند و جدا از اون تو سایت آموزش هم با لطف جناب مهندس رحیم پور اطلاعیه ای درج بشه
    البته این ها همش نظر بود ، ما تابع تصمیم دوستان هستیم که مطمئنا صلاح رو بهتر میدونند
    ممنون از پیشنهاداتت

خوب، قیمت کلاسها متناسب با مبحث و زمان و خیلی چیزای دیگه در میاد.
    فعلا قدم اول برای همکاری در دو بخشه:
    1. به عنوان استاد و ارائه دهنده
    2. به عنوان همکار در تیم اجرایی

باید بررسی کنیم ببینیم تابستون برگزار بشه، به همون اندازه ای که مهر و آبان برگزار بشه استقبال داره، یا نه؟
    به عنوان استاد که مسلما نمیتونم باشم ولی یحتمل میشه به عنوان تیم اجرایی همکاری کرد.
    میشه یه فرم نظر سنجی تهیه کرد و همراه امتحان زبان که اکثر بچه ها دارند بین بچه ها پخش کرد و درصد استقبال دانشجویان رو فهمید
    دیگه نه انقدر مهندسی
    فکر کنم بهتره به تجربه های گذشته اعتماد کنیم.
    تقریبا باور دارم که استقبال میشه. فقط برنامه ریزی درست و اجرای درست میخواد.

mora و jellyfish این را میپسندند
    بی تو هزار صحبت ناگفته بر دلم *** آتش به جان زد و درمان نیامدم

کاربر فعـال
    تشکر شده 124 بار در 75 پست
    سلام دوستان
    جناب احسانی فرمودین ( نظرم روی اینه که یه سری کارگاههای موازی چند ساعته تو یکی دو روز برگزار بشه ) . من اینو خیلی میپسندم . که اگر هرمی باشه فکر میکنم بازده بهتری خواهد داشت . منظورم داشتن حداقل یک کلاس ویژه برای دوستانی نوعی که در فکر پالایش و به روز کردن مطالبی که در اون مهارت دارن هست مثلا اقای حسن پور که در نظر دارن Asp.Net رو دنبال و به روز کنن . یعنی خود این دوستان زیر شاخه اساتید فن بشن و بقیه زیر شاخه اونها در مابقیه ساعاتی که هست . اینطوری ما یه پایه علمی خواهیم داشت که نتیجه اون ارتقائ جمعیه اعضائ انجمن و دانشجوها هم هست . بعد منظورتون از موازی دقیقا چیه ؟ یعنی این کارگاههای پیشنهادی مثلا یک روزه در هر موقعیت مناسبی که پیش میاد در ایام مختلف سال و موازی با درس و ترم و ... یا اینکه در همون اردوی مثلا 1_2 روزه چندین کلاس ؟ قسمت دوم اگر منظورتون باشه خوبه ولی اگر افراد زیاد باشن و اساتید کم بازده زیادی ازش انتظار نمیره و هم همه خواهد بود .

USTMB Student
    تشکر شده 37 بار در 14 پست
    استقبال كه مطمئنا ميشه ولي مسئله سر اينه كه چند نفر حاضرند به كلاس ها بيان و چه كساني مايل به همكاري هستند
    خلاصه يه جور بايد اطلاع رساني شه

Moderator
    نقل قول نوشته اصلی توسط jellyfish نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جناب احسانی فرمودین ( نظرم روی اینه که یه سری کارگاههای موازی چند ساعته تو یکی دو روز برگزار بشه ) . من اینو خیلی میپسندم . که اگر هرمی باشه فکر میکنم بازده بهتری خواهد داشت . منظورم داشتن حداقل یک کلاس ویژه برای دوستانی نوعی که در فکر پالایش و به روز کردن مطالبی که در اون مهارت دارن هست مثلا اقای حسن پور که در نظر دارن Asp.Net رو دنبال و به روز کنن . یعنی خود این دوستان زیر شاخه اساتید فن بشن و بقیه زیر شاخه اونها در مابقیه ساعاتی که هست . اینطوری ما یه پایه علمی خواهیم داشت که نتیجه اون ارتقائ جمعیه اعضائ انجمن و دانشجوها هم هست . بعد منظورتون از موازی دقیقا چیه ؟ یعنی این کارگاههای پیشنهادی مثلا یک روزه در هر موقعیت مناسبی که پیش میاد در ایام مختلف سال و موازی با درس و ترم و ... یا اینکه در همون اردوی مثلا 1_2 روزه چندین کلاس ؟ قسمت دوم اگر منظورتون باشه خوبه ولی اگر افراد زیاد باشن و اساتید کم بازده زیادی ازش انتظار نمیره و هم همه خواهد بود .
    سلام
    منظورم از موازی مورد دومه. یعنی یه اردوی یکی دو روزه. درمورد اساتید مشکلی وجود نداره. در مورد ظرفیت کلاس هم، میشه محدودیت گذاشت. به هرحال در معنای واقعی WorkShop

Moderator
    استقبال كه مطمئنا ميشه ولي مسئله سر اينه كه چند نفر حاضرند به كلاس ها بيان و چه كساني مايل به همكاري هستند
    خلاصه يه جور بايد اطلاع رساني شه
    اطلاع رسانی زمانی شروع میشه که مطمئن باشیم میخوایم شروع کنیم. استقبال هم از نظرم باید خوب باشه. کلاسها با قیمت پایین و تخفیف ویژه احتمالا باید مورد استقبال قرار بگیره. تازه کارگاه هایی هست که به راحتی همه جا نمیشه پیداشون کرد. و این خوبه.

عضو تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    با سلام دوره خوبیه من هم میتونم کمکتون کنم. فقط اینکه من هزینه بسیار کمی میگیرم تعیین مبلغ با شما؟
    دوره من آموزش plc از مبتدی با حرفه ای میباشد

parvaneh و Adept این را میپسندند

کاربر فعـال
    تشکر شده 124 بار در 75 پست
    لطفا در پایان جمع بندی و برنامه ریزیتون عناوین مورد نظر رو که اولویت اجرایی شون تثبیت شده رو قرار بدین . خدا رو چه دیدی . شاید بهانه ای باشه برای زیارت دوستان بابلی . اخه ممکنه تنکابن بیام . پس اگر برنامه ریزیتون دقیق باشه بابل هم میام .
    دوستان عزیز فقط یه مشکلی هست . مهمون ناخونده نمیخاین ! .

Moderator
    نقل قول نوشته اصلی توسط jellyfish نمایش پست ها
    لطفا در پایان جمع بندی و برنامه ریزیتون عناوین مورد نظر رو که اولویت اجرایی شون تثبیت شده رو قرار بدین . خدا رو چه دیدی . شاید بهانه ای باشه برای زیارت دوستان بابلی . اخه ممکنه تنکابن بیام . پس اگر برنامه ریزیتون دقیق باشه بابل هم میام .
    دوستان عزیز فقط یه مشکلی هست . مهمون ناخونده نمیخاین ! .
    موافقت اساتید، دانشگاه و ماهک رو بگیریم، شروع میکنیم به برنامه ریزی دقیق
    مطمئنا حواسمونو جمع میکنیم که منظم و آبرو مند برگزار بشه.

عضو تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    مهندس احسانی عزیز ، خسته نباشی فکر خوبیه .
    من و بچه ها تیم موافقیم برای تدریس و آماده همکاریم موفق باشید...

ویرایش توسط Fika : 3rd June 2013 در ساعت 12:56 AM

عضو تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

تدریس شبکه

سلامتخصص من شبکه هست. و مدارک بین المللی مایکروسافت رو دارم، ادمین شبکه چند شرکت هستم و مدتی هم هست که شبکه تدریس میکنم، الان هم 8 ماهی هست که تو دانشگاه علوم پایه زنجان کلاس های مهندسی شبکه برگزار میکنم، اهل تهران هستم، و چون دوره ها به صورت خیریه قراره برگزار بشه ، میتونم با شما همکاری داشته باشم.اگه نیاز به همکاری بنده داشتید لطفا برای هماهنگی و اعلام شرایطم با من تماس بگیرید0939-3164739امیرحسین باقری

parvaneh و mora این را میپسندند

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)