نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با کمیته ی اجرایی طرح علمی و فرهنگی ماهک همکاری میکنید؟

رأی دهندگان
119. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

43 36.13%
  • نظری ندارم

46 38.66%
  • خیر

17 14.29%
  • در قالب شرکت در کلاسها بله

5 4.20%
  • در قالب تدریس در کلاس بله

8 6.72%
صفحه 4 از 4 اولیناولین 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 از مجموع 35
Like Tree28نفر پسندیدند

موضوع: برگزاری کلاسهای آموزشی رایگان -خیریه برای کمک به انجمن ماهک

Moderator
    تشکر شده 145 بار در 68 پست
    لایتک واحد آموزش مرکز تحقیقاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف و یکی از مراکز معتبر آموزشیه که کلیه امور اجرایی آموزشی دوره های حرفه ای فناوری اطلاعات را در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می کند. در سال ۲۰۱۰ لایتک علاوه بر نمایندگی lpi کانادا به عنوان نماینده آموزش دوره های حرفه ای سیستم عامل لینوکس و برگزاری آزمونهای بین المللی مطرح شد.
    امروز رفتم لایتک، و با مهندس مینایی یکی از استاتید اونجا صحبت کردم و درمورد طرحمون بهشون گفتم و ایشون شدیدا استقبال کردن و قرار شد با بقیه ی دوستانشون هم در مورد این طرح حرف بزنن و موافقت اونها رو هم بگیرن. با این شرایط بخشی از استاتید دوره های طرحمون به احتمال قوی از اساتید مرکز آموزش دانشگاه شریف خواهند بود.
    فعلا دارم به همراه دوستانم طرح رو از جاهای مختلف پیگیری میکنم، امیداورم با کمک شما، هم یه کار علمی و هم خیر بتونیم راه بندازیم.
    و من الله توفیق

Shojaee, mora و Tishab این نویسه را میپسندند.
    بی تو هزار صحبت ناگفته بر دلم *** آتش به جان زد و درمان نیامدم

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    یه چیزی بهت میگم اما سربسته...!! .... و نمیخوام در مورد جزئیات یونی اینجا بحث کنم....
    یه گروه یا مرکز تحقیقاتی توو دانشگاه خودمون ثبت کنی(مثل همین کاری که شریف کرد..) و فعالیت هایی که انجام میدید زیر مجموعه این مرکز ثبت شه خیلی بهتره...
    منظورم اینه که فردا همه چی به اسم یونی تموم نشه.... درسته که در اینصورت هم اسم یونی میاد ولی فرق داره.....

Shojaee این نویسه را میپسندد.
    سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

Moderator
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tishab نمایش پست ها
    یه چیزی بهت میگم اما سربسته...!! .... و نمیخوام در مورد جزئیات یونی اینجا بحث کنم....
    یه گروه یا مرکز تحقیقاتی توو دانشگاه خودمون ثبت کنی(مثل همین کاری که شریف کرد..) و فعالیت هایی که انجام میدید زیر مجموعه این مرکز ثبت شه خیلی بهتره...
    منظورم اینه که فردا همه چی به اسم یونی تموم نشه.... درسته که در اینصورت هم اسم یونی میاد ولی فرق داره.....
    سرکلاسهای کارآفرینی خوب اینو فهمیدم. مهندس هاشمیان و ما زحمت کشیدیم و دانشگاه به هیچ وجه هیچ کاری نکرد، ولی آخرش هی تو پرتال وزارت علوم از خودش تعریف کرد سر این موضوع.
    به هرحال تو فکر یه گروه هستم، که آخرش کار رو به اسم اونا تموم کنم، و همچنین تو فکر رسمی کردن و قرارداد بستن هستم که بچه هایی که تو این طرح همکاری میکنن، رسما اسمشون جایی ثبت بشه که بعدا بتونن به عنوان رزومه روش حساب کنن. به علاوه اصلا دانشگاه علوم و فنون برام مهم نیست، یه وقت دیدی اونا بد تا کردن بریم با دانشگاه نوشیروانی یا بابلسر وارد کار بشیم. مطمئنا اونا هم پایه ان استاتید بیان دانشگاهشون و یه کار علمی و فرهنگی راه بندازن.
    به هرحال پیشنهادات رو با جزییات بیشتر بهم بگو، باهم در موردش بحث کنیم، تا به یه نتیجه ی خوب برسیم و شاید تو ساختار مد نظر شما کار رو ادامه دادیم.

Tishab این نویسه را میپسندد.

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Efair نمایش پست ها
    سرکلاسهای کارآفرینی خوب اینو فهمیدم. مهندس هاشمیان و ما زحمت کشیدیم و دانشگاه به هیچ وجه هیچ کاری نکرد، ولی آخرش هی تو پرتال وزارت علوم از خودش تعریف کرد سر این موضوع.
    خب پس شما هم اینو تجربه کردید.. خیلی تجربه خوبی بود، نههههههههه ؟!؟!!!!!

.
    .
    .....به علاوه اصلا دانشگاه علوم و فنون برام مهم نیست،...

.
    .

به هرحال تو فکر یه گروه هستم، که آخرش کار رو به اسم اونا تموم کنم، و همچنین تو فکر رسمی کردن و قرارداد بستن هستم که بچه هایی که تو این طرح همکاری میکنن، رسما اسمشون جایی ثبت بشه که بعدا بتونن به عنوان رزومه روش حساب کنن.
    این خیلی خوبه...... ولی این گروه در یونی ثبت شه یا بیرون از یونی(بیرون از یونی رو نمیدونم چطور رسمی میکنن..!) خیلی فرق داره و هر کدوم معایب و مزایایی داره...
    به هر حال به نظرم گروه بطور مستقل باشه(خارج از یونی ثبت رسمی شه...)بهتره ولی تصمیم گیری در مورد این موضوع بیشتر جای بحث و مشورت با دوستان داره ؟!؟!!!؟؟؟؟؟؟
    و همچنین زودتر باید دنبال این قضیه ثبت گروه باشید چون کار ثبت چه در یونی و چه در بیرون از آن مطمئنا زمان بره...
    موفق باشید.

فقط یه چیزایی هنوز برای من مبهمه....
    هزینه ثبت نام در دوره ها رو :
    کلا به ماهک مدین؟؟ یا به صورت توافقی با استاد، بخشی رو با ماهک میدین ؟؟

مورد دوم این که هزینه ثبت نام نسبت به جاهای دیگه مقدارش کمتره یا بیشتره یا فرقی نداره؟!!؟؟

و سوال سوم، دوره های آموزشی انتخاب میکنین که نهایتا یک هفته ای تموم بشه یا نه؟؟ و در طول ترم هم میتونه ادامه داشته باشه....

سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

Moderator
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tishab نمایش پست ها
    فقط یه چیزایی هنوز برای من مبهمه....
    هزینه ثبت نام در دوره ها رو :
    کلا به ماهک مدین؟؟ یا به صورت توافقی با استاد، بخشی رو با ماهک میدین ؟؟

مورد دوم این که هزینه ثبت نام نسبت به جاهای دیگه مقدارش کمتره یا بیشتره یا فرقی نداره؟!!؟؟

و سوال سوم، دوره های آموزشی انتخاب میکنین که نهایتا یک هفته ای تموم بشه یا نه؟؟ و در طول ترم هم میتونه ادامه داشته باشه....
    ممنون واسه توجهت مهندس
    پاسخ سوال اول :
    بهترین حالت اینه که اساتید به صورت رایگان تشریف بیارن و هزینه ها رو از جاهای دیگه تامین کنیم. در این صورت درآمد ما باید صرف دو چیز بشه:
    1. امکانات آموزشی و هزینه های این بخش
    2. هزینه های استاتید.
    فعلا که بیشتر اساتید از جمله دوستان لایتک مجانی میان ولی اگه اساتید به صورت رایگان نیان یه تخفیف ویژه میگیریم ازشون و هزینه های حضورشونو پرداخت میکنیم، و دنبال اسپانسر خوب هم هستم که بخش اول هم مجانی بشه.

پاسخ سوال دوم: سعیمون اینه که هزینه های خیلی کمتر از جاهای دیگه باشه، یعنی تخفیف ویژه بدیم. ولی در بدترین حالت از کلاسهای بیرون بیشتر نخواهد بود.
    پاسخ سوال سوم: اولیت با کارگاه های آموزشیه، یعنی کلاسهایی که در یک یا دو روز یه مبحث تخصصی رو تحت پوشش قرار بده، چون بیشتر اساتید از تهران میان، نمیشه کلاسهای طولانی مدت برگزار کرد، ولی درمورد اساتید هم استانی یا همشهری یا اساتید دانشگاه خودمون، و در صورت نیاز مطلب، کلاسها میتونه به صورت مداوم از سه روز تا چند هفته هم برگزار بشه.

در مورد موارد حقوقی و ثبت شرکت یا گروه با دوستان هماهنگ میکنیم و انشاالله به یه جایگاه مناسب میرسیم. در این مورد باید بیشتر مشورت کنیم.

امیدوارم توضیح کامل مورد نظرتونو داده باشم. اینکه سوال میپرسید خیلی خوبه، چون جوانب مختلف کار در میاد و میتونیم بیشتر با دوستانمون در موردش بحث و مشورت کنیم. این یه کار خداپسندانه ی دسته جمعیه و از حضور و فعالیت همه دوستان استقبال میکنیم.

صفحه 4 از 4 اولیناولین 1234

کاربران برچسب خورده در این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)