صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 23
Like Tree1نفر پسندیدند

موضوع: انجمن بهتر است یا سایت ؟

کاربر عادی
    تشکر شده 688 بار در 303 پست
    نوشته های وبلاگ
    39

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Adm Morteza نمایش پست ها
    منظورشون احیانا من نیستم که
    اتفاقاً 100% منظورشون شما بودین
    بنده به شدت با سیگار و دود مخالفم، اما دلیل نمیشه همرو مجبور به ترک سیگار کنم

آواتار شما هم هیچ مشکلی نداره ، میتونین با قدرت به کارتون در انجمن ادامه بدین

http://payline.ir

http://flynet.ir

the poor people are often the most generous

کاربر فعـال
    تشکر شده 124 بار در 75 پست

بله . باید عرض میکردم در چها چوب اموزشی تون انتظار داشته باشین . ببینم چطوره ؟

کاربر فعـال

اتفاقا 1000000 درصد منظورم شخص دیگری بود که براشون پیام خصوصی زدم . بازم شما عجله کردین ! بازم این اقا هل شدن

کاربر فعـال

اتفاقا 1000000 درصد منظورم شخص دیگری بود که براشون پیام خصوصی زدم . بازم شما عجله کردین ! بازم این اقا هل شدن . من اواتار ایشون رو دیده بودم . ولی نمیشناختمشون . این در شوت باکس کاملا مشخصه هاااااااااااااااا

کاربر عادی
    تشکر شده 688 بار در 303 پست
    نوشته های وبلاگ
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط jellyfish نمایش پست ها
    بله . باید عرض میکردم در چها چوب اموزشی تون انتظار داشته باشین . ببینم چطوره ؟
    چی چطوره؟ بیشتر توضیح بدین

تفاقا 1000000 درصد منظورم شخص دیگری بود که براشون پیام خصوصی زدم . بازم شما عجله کردین ! بازم این اقا هل شدن . من اواتار ایشون رو دیده بودم . ولی نمیشناختمشون . این در شوت باکس کاملا مشخصه هاااااااااااااااا
    من هل شدم ، شما چرا 2 تا پاسخ متفاوت ارسال کردین من که شما را بهتر از خودتون میشناسم، اوکی منظور شما ایشون نبوده، عذرخواهی میکنم

http://payline.ir

http://flynet.ir

the poor people are often the most generous

کاربر فعـال

بودن یا نبودن . مسئله این است . ای بابا جناب کدکس . یا شما انتظارتون از دوستان زیاد بوده یا مطالب اسون پس جای بحثی برای شما نمیمونه ! چرا توجیه میکنین همش . ادامه ندادم چون چون ... . در ضمن بنده بعد از این همه سال هنوز خودمو نشناختم . شما که جای خود دارین .

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

ما که آخر متوجه نشدیم آواتار یا شکلک های کی مشکل داره..!!!!
    به هر حال با 4تا شکلک بوووق ک نمیشه گفت فروم به فنا رفت یا در حال ب فنا رفتنه...

با اکثر دوستان که صحبت میکنیم اینجا رو با ف.ب مقایسه میکنن و میگن ف.ب فلان چیزو داره یا نداره ولی فروم فلانه..... پس کشوندن بچه ها ب فروم کار راحتی نیست..
    البته یه کارایی میشه کرد تا فروم در یونی رسمی بشه..به دلایلی فقط کار اداریش با یه نفر دیگه.(چون حوصلشون رو ندارم و.......)...
    طرحی که دارم 4-5 نفر باید باشیم تا هم برا کسی وقت گیر نباشه و هم سریعتر و اصولی تر انجام بشه... هر کی کمک میکنه همینجا بگه یا پیغام خصوصی بزنه..!؟؟؟
    البته کار اداریش هم زیاد سخت نیست.

smm.azizi این نویسه را میپسندد.
    سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

USTMB Student
    تشکر شده 77 بار در 40 پست

دوست عزیز سلام . من تا حدی با بچه ها اشنا هستم . و وال دوستان رو هم در فیس دنبال میکنم . خب فیس یک سرگرمیه بزرگ هست و هر شخص با سلیقه و ادات و فرهنگ خاص خود و خونوادشو شهرش ... اونو اداره میکنه . اما اینجا یکم فرق میکنه . اینجا همونقدر که میتونه خصوصی باشه عمومی هم هست . پس باید یک سری نکات رفتاری در اون رعایت بشه . همون دوستان چه هاااااا که در والشون قرار ندادن . اما اگر بخوان با اون طبع وارد اینجا بشن درست نیست . نم نم . کم کم . با خنده و شوخی ... . مثلا با اواتار . بنابراین شما هم لطفا رعایت کنین .
    سلام دوست عزیز،به نظر من شما اطلاع زیادی در مورد فروم ها ندارید که دارین این حرفا رو میزنید معمولا قوانین آواتار در مورد اعضا این هستش که آواتار نباید توهین به شخص یا یه طرز فکر یا تحریک کننده و... باشه که آواتار من مشکلیتو این مواردی که گفتم نداره،در مورد سیگارم همینقدر بدونین که من با سیگار و دود مخالفم اینم از این

میدونین اینجا چقققققققققدر عضو داره ؟
    4014 تا این لحظه

اصلا میخواین نظرسنجی بزاریم ببینیم آواتار کدوممون مورددارتره؟

کاربر فعـال

بله بله . کاملا مشخصه ... . اخه برادر سری رو که درد نمیکنه دستمال نمیبندند که ... . شما چققققققققققققققققدر دوزاری تون دیر میافته !!!!!!!!! . میخاین من صبر کنم شما یه دور دیگه مطالب رو بخون . بنده شما رو بعدا دیدم ولی زودی با اشارات جناب کدکس متوجه شدین و از اونجایی که در اواتارتون سیگار داشتین در صحبتهای من هم صدق کردین . هر چند اگر هم اونطور که فرمودین جوان خوبی هستین چنین اواتاری ازتون انتظار نمیره . امیدوارم متوجه صحبتهام شده باشین . کات . در ضمن میخاین یه عکس محجبه از انجلا بزارم ؟ درک مفهوم . القائ یک عمل . صحبت من اینه .

ویرایش توسط jellyfish : 25th October 2013 در ساعت 02:57 PM

USTMB Student
    تشکر شده 77 بار در 40 پست

اخه برادر سری رو که درد نمیکنه دستمال نمیبندند که ... . شما چققققققققققققققققدر دوزاری تون دیر میافته !!!!!!!!! . میخاین من صبر کنم شما یه دور دیگه مطالب رو بخون .
    آخه شما اول کلی گفتین منم کلی از طرف بقیه کاربرا دفاع کردم دیگه

بنده شما رو بعدا دیدم ولی زودی با اشارات جناب کدکس متوجه شدین و از اونجایی که در اواتارتون سیگار داشتین در صحبتهای من هم صدق کردین .
    خب دیگه به خاطر همین منم دفاع کردم از آواتارم

هر چند اگر هم اونطور که فرمودین جوان خوبی هستین چنین اواتاری ازتون انتظار نمیره .
    به نظر من که مشکلی نداره ولی باشه اگه یه آواتار بهتر پیدا کردم و وقت کردم عوض میکنم

در ضمن میخاین یه عکس محجبه از انجلا بزارم ؟
    نه من اینو نگفتم این آواتارتونم خیلی قشنگه و یک اثر معروف هنری هستش خیلیم خوبه

درک مفهوم . القائ یک عمل . صحبت من اینه .
    به نظر من اگه یه آواتاری مثل آواتار من یا هر ** دیگه باعث القای یه نفر بشه اون طرف بخوای نخوای به اون سمت میره و در جامعه محرک های قوی تری برای این کار وجود داره طرف باید خودش خوددار باشه وطرف این چیزا نره

امیدوارم متوجه صحبتهام شده باشین . کات
    اگه ناراحتتون کردم ببخشید منظوری نداشتم

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)