صفحه 4 از 7 اولیناولین 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 66
Like Tree8نفر پسندیدند

موضوع: آه...........آن فروم چه شد؟؟؟

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

آيا اين پست براي شما سودمند بود؟ بله | خیر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    من میخواستم زودتر بیام و یکسری مطالب رو بگم . اما بعد کنکور دیگه دل و دماغی برام واقعا نمونده .
    به هر حال صحبتام رو میزارم برای یکی دو روز اینده (انشاالله ) که کمی بهتر شدم.
    انشالله رتبت خوب میشه دادا... غمت نباشه..

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    اگه بشه بچه ها به انجمن علمی مراجعه کنن و Tishab یا افراد دیگه ای اونجا باشن که اسم اینا رو یاد داشت کنن برای تایید اینم خوبه .

اوکی...از نظر من مشکلی نیست...

سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

کاربر عادی
    تشکر شده 688 بار در 303 پست
    نوشته های وبلاگ
    39

من با 1000تومان اون هم سالانه اصلاً موافق نیستم

پیشنهاد می کنم به جای تست، بیشتر فکر کنید، این مبلغ حتی از حداقل هم خیلی کمتره ...

فقط یک نکته: پروژه ها باید تو رشته های مختلف(کامپیوتر، صنایع و...) کامل و زیاد باشه

بزودی یک تاپیک در همین باب میزنیم، هم به نفع اعضا باشه هم به نفع حسین و مهدی که پول سرور رو میدن

http://payline.ir

http://flynet.ir

the poor people are often the most generous

بنیانگذار
    تشکر شده 2,205 بار در 886 پست
    نوشته های وبلاگ
    37

خب من جواب سوالا و بحثهای قبلی اینجا و تاپیک اونور رو اینجا میدم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tishab نمایش پست ها

به نظر من چه برای کاربران عادی و فعال و چه برای مدیران، پرداخت ماهیانه جواب نمیده و بازدیدکننده کمتر میشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط Visualizer نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط F.Farzanegan

موافقم
    حتی واسه علوم و فنونی ها
    درسته که 1000ت چیزی نیست...ولی همینطوریش بچه ها یکی در میون میان چه برسه به اینکه.....
    سلام.
    کاریش نمیشه کرد . هزینه سرور ما الان روزانه بر حسب دلار محاسبه میشه . نه سالانه اس نه ماهانه . برای ماهای قبل مثلا ما چند ماه جلوتر رو داده بودیم و مشکلی نبود (دلار 2000 تومن ) تا امروز . از امروز هزینه های ما روز شماره و نمیشه دیگه اینطور واقعا ادامه داد مگه اینکه فکر اساسی بشه براش.(دلار 3800 تومن)
    یوزج انجمن خیلی بالاست مقدار بسیار بالایی هم بخاطر یوزرهایی هست که عضو دانشگاه نیستن . یوزج بالا باعث میشه که نشه رو هر هاستی رفت (غیرممکنه) . یعنی عملا یا همینجا باید بمونیم با این شرایط یا باید تخته کنیم بریم .
    با مهدی صحبت کرده بودیم از قبل . قبل از اینکه به اینجا برسیم نتیجه همون حرفی بود که محسن زده بود .
    نمیشه به Donate کاربرا دل خوش بود . یک روز هستن یک روز نیستن . ما دنبال یه راه حل مناسب بودیم . اگه انجمن خوبه و مفیده باید بتونه خرج خودشو حداقل در بیاره .
    اگه انجمن مال دانشجو های علوم فنونه باید توسط همینا استفاده بشه اگه نمیشه یا موفق نیست این هزینه ها هیچ توجیهی نداره .
    خلاصه اینطور هست اوضاع .

در مورد فعالیت انجمن باید بگم بنظر من مشکلی نیست . یعنی حداقل بر اساس اسم و معنای انجمن من مشکلی ندیدم . هر وقت کسی بحثی رو شروع کرد معمولا نتیجه هم گرفت . اصل انجن اصلا بر همین بحث بنا شده . ما اصلا این انجمن گفتگو رو برای گفتگو و سوال و جواب زدیم .
    واقعا نمیشه انتظار داشت با انجمن مثل یه سایت دانلود برخورد بشه . اینکه ما یا افراد دیگه بییام فقط فایل برای دانلود بزاریم که چی بشه ؟ افراد دانلود کنن برن؟ خب چرا سایت نزدیم پس؟
    پس این از فعالیتها .
    اما از یه بحث دیگه . دوستان اینجا باید محتوا تولید بشه . توسط کاربراش . روی این هم همه اتفاق نظر دارن . ما یکسری مدیر هم داریم . درسته که مدیران عزیز کارشون در سمت مدیریت - مدیریت کردن هست اما در عین حال هر مدیر کاربر انجمن هم هست و از کاربر انجمن اونم فعالش هم انتظار میره محتوای خوب رو فراهم کنه .
    اگه همه وایستن که دیگه محتوایی تولید نمیشه . اگه من وایستم که کاربر تازه وارد که چیزی بلد نیست شروع کنه که هیچوقت چیزی پیش نمیره . کاربر تازه وارد باید چیزی ببینه یا نه ؟
    این موضوع اوائل انجمن خیلی خودشو نشون میداد . خیلیا اومده بودن از بچه های قوی دانشگاه بعد میدیدن خالیه میزاشتن میرفتن . تا اینکه خانوم صابری اومد و انجمن رو پر کرد . بله خیلی اون زمان گفته میشد مطالب عمومی گذاشته نشه(خود ما هم اوائل اینو عنوان کردیم تو جلسه اول بعضی از دوستان هم بودن که یک هفته اومدن و بعد دیگه نیومدن (بخاطر همون خالی بودن و نبودن اعضا و فیدبک نداشتن) اما خانوم صابری بعد از اون جلسه مطالب علمی بسیار زیادی هم گذاشتن و هنوز بعد از دو سال کسی به اندازه ایشون نتونسته مطلب بزاره )و دین بسیار بزرگی بر گردن این انجمن دارن . همین خودش باعث شد انجمن کمی بیشتر رونق بگیره .
    بعد مدیرای دیگه اومدن و با تولید محتواشون از لحاظ علمی انجمن رو پیشرفت دادن(مثل پویا و مجتبی و رامین) . و افراد یکی بعد از دیگری اومدن و اینجا کم کم یه شکلی بخودش گرفت.
    دوستایی که فعالیت میکردن کم کم زده شدن چون کسی نبود فیدبک بده . واقعا سخته . اما بود . دلیلش هم این بود که کسی ما رو نمیشناخت . کسی نمیومد . پس واقعا تقصیر کسی نیست . اگه تقصیر کسی هم باشه احتمالا تقصیر ماست که خوب پیش نرفتیم شاید .
    در مورد انجمن و کمک دانشگاه سوال کردید پرسیدن و در میون گذاشتنش با ریس دانشگاه مشکلی نداره . خودتون برید ببینید نظرشون چیه . هر کسی غیر ریس دانشگاه پیش ما ملاک نیست . ما اون اوائل خیلی سعی کردیم کمکی از طرف دانشگاه بشه حداقل در جهت معرفی انجمن ولی هیچکاری نکردن هیچی . یعنی حداقلها رو هم ما نداشتیم .
    از طرفی ما هم نمیخواستیم زیر نظر دانشگاه باشیم که بگن فلان کنید بهمان کنید . که پس فردا دانشجو خواست به یه استاد یا مسئول انتقادی کنه تو سایت نتونه . به هر حال نشد . ما هم فارغ التحصیل شدیم و رفتیم .
    ارتباط با دانشگاه هم نداشتیم تا اینکه سرکار خانوم بهرامی تشریف اوردن و یک روح تازه ای در کالبد این انجمن دمیدن بعد از تلاشهای بسیار زیاد ایشون بود که مدیران جدید و کاربرای جدیدی اومدن و اصلا انجمن شناخته شد !
    خانوم بهرامی و خانوم صابری دوتا از کسایی هستن که تاثیر شگرف و بسیار زیادی تو سیر و تکامل انجمن داشتن .خانوم فخاری هم ابتدای کار انجمن بودن از سال 88 و زحمات زیادی هم کشیدن . منتها میزان رشد انجمن بعد از فعالیت هایاین دوستان نمایی بود اصلا!
    سرتون رو درد نیارم دیگه یکسری حرف میخواستم بزنم خودم یادم رفت!

در مورد تعداد دانشجوهایی که اینجا ثبت نام کردن والله کسایی که مشخص کردن دانشجوی علوم فنونن 120 نفر هستن . (یعنی تو پرافایلشون زدن دانشجوی علوم و فنون مازندران ) یکسری دیگه هم هستن که دانشجوی دانشگاه علوم و فنون هستن منتها دلیل ثبت نام رو زدن مثلا دانلود نرم افزار! یا اموزش .
    ولی آمار دقیق از اعضای دانشگاه نداریم . مگه اینکه تو دانشگاه جلسه بزارید عمومی بعد هم انجمن معرفی شه یا اینکه میتینگ بزارید از بچه های دانشگاه دور هم جمع شید و همفکری کنید که چیکار میخوایید بکنید (خیلی از سایتا از این جور میتینگا دارن ).

هدف منو مهدی ایجاد یه محیطی مثل مانشت بود مخصوص علوم فنونی ها البته ( اون زمان البته من شخصا مانشت رو نمیشناختم ) . جایی که بچه ها میان سوال میپرسن مشکل همو حل میکنن + مشکلات مربوط به دانشگاه بچه ها هم میشه بهش پرداخت و همه جوره به نفع بچه ای دانشگاه بود ( چه برای درس چه برای خوابگاه یا خونه چه برای نیازمندی ها و راهنمایی ترم بالایی ها و هم دانشگاهیا و چه برای نظر سنجی ها و هماهنگ کنی ها و اشتراک مطالب و جزوه و تمرین و ... )
    خیلیا هم میگفتن آقا انجمن برای دانشگاه بزنی شکسته . نکن . اما من و مهدی تصمیم گرفته بودیم انجمن مختص دانشجو های خودمون باشه در وهله اول . نگاه هم بکنیم میبینیم ما اولین اجتماع مستقلی هستیم که واقعا تونسته بچه ها رو جمع کنه و 3 سال دووم بیاره و تو زمینه هایی که گفتیم فعال باشه . نه فقط مثل فیس بوک یه پیج باشه که صرفا یه سیر خاص داشته باشه و نشه هر کاری کرد یا اینکه هر ورودی برای خودش یه وبلاگ جداگانه داشته باشه که بعد مدتی از بین بره و همه تلاشهای این همه افراد از بین بره . ما شک رخدا تونستیم تو این مورد حداقل تا حدودی موفق باشیم و دلیل اینکه هر بار که به مشکل برخوردیم ادامه دادیم و نزاشتیم که انجمن علوم فنون تبدیل به چیز دیگه ای بشه همین بوده .

اون زمان که ما انجمن رو ساخته بودیم برای همه بخشها چیزی در نظر گرفتیم . اما بعد سه سال هنوز خبری نیست و فقط بچه های کامپیوتر فعال بودن . انجمن کوچکتر میشه قطعا . یعنی خیلی از بخشها رو باید ادغام کنیم که اینم خودتون میتونید مشورت کنید ببینید به چه صورت عمل بشه بهتره .
    بخشی از موفق نبودن ما برای نیرو نداشتنه . کسایی که فعال هستن اینجا یا مدیرن یا کاربر فعال . جمعا بشیم 20 یا 30 نفر . همین باعث میشه به این تعداد فشار بیاد برای تولید محتوا و بعد خبری نباشه و دلسرد بشن .
    اگه قراره اینجا موفق باشه باید نیروی جدید بیاد یعنی کاربر جدید بیاد نه کاربری که بیاد دانلود کنه بره نه . منظور من از کاربر بچه های دانشگاست . ببینید یکی که میاد اینجا از اینچا چه انتظاری میتونه داشته باشه . چیه اینجا اونو اینجا نگهش داره ؟
    مثلا ما بیاییم بگیم خب بچه های داشنگاه فقط فعالیت علمی کنید و کار متفرقه و عمومی نکنید . خب طرف زده میشه و میره . برای اینم فکری کنید . یعنی برای همه زمینه های کاری بچه های دانشگاه چیزی اینجا در نظر بگیرید که هر کسی تو هرچیزی استعداد داره بتونه نشون بده و بتونه هم استفاده کنه و هم خودی نشون بده .
    این انجمن شماست بچه ها اگه بچه های علوم فنون نباشن توش قائدتا بی معنا و بی مفهوم میشه .
    با این وضع ما نمیدونیم چقدر دیگه میتونیم اینجا رو سرپا نگه داریم .

من همیشه دوست داشتم از بین بچه ها خودشون انجمن مدیرانی داشته باشن که مثلا هر چند ترم یا چند سال که بعضیا فارغ التحصیل میشن جدیدیا جاشون رو بگیرن و این پیش بره . دقیقا مثل انجمن علمی که هر ساله هست یک مدتی بعضی از بچه ها مسئولن جلسه میزارن آموزش میزارن سفرهای اموزشی میزارن مسابقه میزارن و این ادامه داره .واقعا دوست داشتیم اینجا هم اینطوری میبود (و باشه ) . خودتون هستید تصمیم میگیرید چون مال خودتونه .

من واقعا نمیدونم چی باید بگم فقط این که شرایط واقعا سخت شده واقعا . اینم اضافه کنم که خود ویبولتن هم از ما شکایت کرده بخاطر استفاده غیر قانونی از محصولش ( ولی خب تا وقتی ما روی هاست دی ال هستیم مشکلی نیست ) اما خب هرجا بخواییم از این به بعد بریم اینا پشت سر ما راه می افتن و اگه هاست وارز نباشه سرویس ما رو میبندن.
    قیمتا و مشکلات دیگه رو هم که میدونید .
    بزگترین مشکل اینجا اینه که کسایی که اینجا باید باشن نیستن و چون نیستن شماهایی که زحمت میکشید سخت میشه براتون .
    آها اینم تازه شکر خدا یادم اومد .
    برای هوم پیج انجمن هم که گفتید موافقیم . جای خالی سایت بشدت احساس میشه و میشد اما من و مهدی واقعا طی این سه سال خواب و خوراک نداشتیم سر انجمن و سرور و سایت . و واقعا نمیشد بدون برنامه ریزی وبسایتی رو اکی کرد . برای همین تصمیم گرفتیم تاوقتی که کار تیم تحریریه و اخبار انجمن و دانشگاه اکی نشده چیزی ایجاد نشه .وقتی که اکی شد بچه ها خودشون میدونن چطور پرش کنن و چی کار کنن . که متاسفانه اینم به نتیجه نرسید و گروه ها بچه ها نیومده همه رفتن.

اگه برای من و مهدی مقدور بود باور کنید شخصا همه این کارها رو میکردیم اما واقعا وقتمون اجازه نمیده . اگه کاری میخوایید بکنید خودتون تصمیم بگیرید مشورت کنید انجامش بدید . Tishab عزیز رو من این اواخر میدیدم کمی امیدوار میشدم چون هنوز دنبال فعالیت های دانشجویی و ... بود این روحیه رو حفظ کنید .
    من و مهدی و محسن و خلاصه قدیمی ها تموم شدیم رفتیم شماها هستید اگه کاری قراره بکنید و اینجا بدردتون میخوره و بنظرتون برای دانشگاه و قدرت دانشجوهاش خوبه پس براش فکر کنید و ایده بدید .قبلا هم این حرفا رو زدیم منتها این بار واقعا جدی شده .
    پس اگه میخوایید با مسئولای دانشگاه حرف بزنید این کارو بکنید اگه میخواید جلسه بزارید برای دوستاتون تو دانشگاه بزارید اگه خودتون میتینگ دوست دارید برای هم بزارید اگه برنامه ای دارید صحبت کن و اجراش کنید این سایت و انجمن مال خودتونه .

من که بعد کنکور کمی دمغ (دمق؟!) و گرفته بودم این شد که این حرفا رو نمیشد زودتر بزنم .(ناسلامتی به تیر رتبه یک رفتیم )
    به هر حال برای همتون آرزوی موفقیت میکنم .ما نیتمون خیر بوده و باقیات صالحات. امیدوارم اینم هرچی خیره همون بشه . در ضمن با هم مهربونتر باشید و بد حرف نزنید و تیکه هم نندازید
    یا حق

Adm Morteza این نویسه را میپسندد.
    توکل بخدا
    http://DeepLearning.ir
    اولین و تنها مرجع یادگیری عمیق ایران

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37

این نظرم آقا علیرضا داده که اینجا میزارم اگه شما هم اطلاع ندارید در جریان باشید :
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.Farzan
    سلام،خسته نباشید.میخواستم بابت این تصمیمی که گرفتین ازتون تشکر کنم.البته این سیاست بایست خیلی زودتر از اینها گرفته میشد!!!ولی خیلی عالی شد،راستش چند تا نظر داشتم میخواستم به شما بگم:
    1)به نظرم اگه میشه بچه ها بعضی از آموزشهایی که ترتیب میدن اجازه داشته باشن که این آموزشها را البته بعضیهاشونو بفروشن،مثلا دوره های آموزش VOIP در سایت http://forum.persiannetworks.com/f25/index51.html و خیلی سایت های دیگه،این جوری هم مدیرا فعال میشن هم هزینه های جانبی در میاد،مثلا تو شبکه بیایم یک package جامع بسازیم و بفروشیم،مثل سایت آشیانه و...
    2)بعدش مثلا ریکوردهای هوش مصنوعی رو هرکسی نیاد دان کنه بره
    با تشکر...
    سلام .
    خوبی علیرضا جان .
    نظرت که خیلی خوبه . این آموزشها رو مدیرا همین الان هم میتونن بفروشن . بخش نیازمندی ها برای همین ساخته شد دیگه . اصلا اجباری نیست که مدیری فقط مطلب بزاره و حق فروش نداشته باشه .
    اگه ما گفتیم تبلیغ ممنونعه این مربوط به سایتهای دیگس . بچه های خود ما میتونن اینجا نمونه کارشونو بزارن تو بخش نیازمندی ها مثلا بگن من پروژه انجام میدم یا فلان کتاب و جزوه دارم میخوام بفروشم . یا مثلا من پیک نیک ! لازم دارم کسی داره بمن بفروشه ؟ یا اینکه من کلاس خصوصی میتونم بزارم و الی اخر .
    ایده پکیج رو آقا سید مهدی برادرم هم گفته و ایده بسیار خوبیه منتها یه متصدی نیاز داره .و این متصدی از طرف خود شماها باید باشه .
    من و مهدی واقعا واقعا عرصه برامون سخت شده از لحاظ زمانی خصوصا و فشار خیلی زیادی رومونه . شماها اگه بتونید این ایده های ناب و قشنگتون رو ترتیب اثر بهش بدید ما هم ازتون حمایت میکنیم تا جایی که بتونیم .
    من با اجازت سوالت رو به جواب پستی که دادم تو تاپیک اه این فورم .... میزارم . بعد اگه مطلبی هست اونجا هم بگو که بقیه هم از نظراتت استفاده کنن . اگر هم مشکلی هست خصوصی بفرما.
    این اطلاعاتم بدم خوبه .
    پر بیننده ترین تاپیکها و موضوعات انجمن به صورت زیره که میتونید ببینید کدوم زمینه ها تونسته مخاطب بیشتری رو جذب کنه .

-- پربیننده ترین موضوعات انجمن --
    فیلم آموزش قدم به قدم ساخت پروژه فروشگاه اینترنتی در ASP.net
    سلام / این پروژه رو با با ویژوال سی شارپ ...
    Hossein 30 فروردین 1391 17 40332 29 دی 1391 11:20 milad465
    داستان های کوتاه
    قوه ی تخیلت خیلی خوبه سعی کن بیشتر دست به قلم ...
    NIIT 22 مرداد 1390 242 8201 02 بهمن 1391 16:26 Ali 7171
    دانلود مجموعه تصویری آموزش کامل مفاهیم هوش مصنوعی - استاد رهنمون
    مرسی بابت قرار دادن این مجموعه توی سایت :-)
    MoJTaBa 04 شهریور 1391 14 7682 19 بهمن 1391 21:50 mehrdad1993
    حل مسئله ی 8 وزیر به زبان c++(بازگشتی و غیر بازگشتی)
    به دلیل سوختن هاردم همه ی برنامه هایی که ...
    Pouya 02 تیر 1391 5 7201 04 تیر 1391 17:20 n.tahmasebi
    تاپیک جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی (سطح مقدماتی تا پیشرفته)
    تذکر 1: / / فعل consider چنانچه در معنای تصور ...
    Taranom 19 مرداد 1391 25 6710 08 بهمن 1391 18:50 Taranom
    موسیقی محلی مازندرانی
    علی گلپور مگه آملی بود که آملیها طرفدارش ...
    Shojaee 11 مرداد 1390 13 3598 07 آذر 1391 23:48 Shojaee
    چگونگی حل مشکلات صفحه مرگ آبی در ویندوز
    BSod ...
    Hossein 27 بهمن 1390 0 3233 27 بهمن 1390 15:16 Hossein
    شعرهای کوتاه
    مرسی خیلی عالی بود!:redrose:
    NIIT 21 مرداد 1390 44 3122 28 دی 1391 00:18 Ali 7171
    مشاعره
    ای بسا ابلیس آدمرو که هست / پس به هر دستی ...
    nobody 18 شهریور 1390 255 2898 09 آبان 1391 15:21 Sheen
    آخرین اخبار (علمی - فرهنگی - اجتماعی )
    مراسم جالب کوچ نمادین عشایر در تهران / مراسم ...
    Hossein 03 بهمن 1390 125 2832 19 بهمن 1391 00:55 Tishab

توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,056 بار در 493 پست
    نوشته های وبلاگ
    15

بسیار مطالب پرباری بود...آخرش دیگه اشکم داشت در میومد..... منم شاهد پروبال گرفتن فروم بودم که این پستو زدم چون واقعا دلم برا فروم و دانشجویان آینده و حال دانشگاه سوخت.....
    من شاید فعالیت آنچنانی و تو چشمی نداشتم اما از لحاظ اینکه خودم دانشجوی علوم فنون بودم و سختی هاش رو خیلی زیاد متحمل شدم با تمام وجودم حس میکنم وجود چنین جایی برای اول دانشجوهای دانشگاه خودمون و بعد جاهای دیگه ضروری ه ...... چون کمک زیادی میکنه بهشون..... منم میگم اگه قراره به این منوال فروم بره جلو زودتر ببندیمش وگرنه اگر با حمایت مالی مشکلش حل میشه ..حمایت کنیم و با همین طرحی که دادین(اگر به ماندگاریش کمک میکنه) فروم رو به سمت افق راهنمایی کنیم

باتشکر از حضار

رازی است در سادگی، که همگان نمی‌دانند

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein نمایش پست ها
    من و مهدی و محسن و خلاصه قدیمی ها تموم شدیم رفتیم
    :o:o:o ما رو یاد بهشت زهرا انداختی...

مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,056 بار در 493 پست
    نوشته های وبلاگ
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها
    o:o:o ما رو یاد بهشت زهرا انداختی...
    البته من اعتقاد دارم تو بحث جدی باید جدی بود اما بعضی وقتا فرمونه در میره دیگه پس همه با هم برا جمیع اموات فاتحه...... اللهم ...........

رازی است در سادگی، که همگان نمی‌دانند

بنیانگذار
    نوشته های وبلاگ
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط Freshte نمایش پست ها
    بسیار مطالب پرباری بود...آخرش دیگه اشکم داشت در میومد..... منم شاهد پروبال گرفتن فروم بودم که این پستو زدم چون واقعا دلم برا فروم و دانشجویان آینده و حال دانشگاه سوخت.....
    من شاید فعالیت آنچنانی و تو چشمی نداشتم اما از لحاظ اینکه خودم دانشجوی علوم فنون بودم و سختی هاش رو خیلی زیاد متحمل شدم با تمام وجودم حس میکنم وجود چنین جایی برای اول دانشجوهای دانشگاه خودمون و بعد جاهای دیگه ضروری ه ...... چون کمک زیادی میکنه بهشون..... منم میگم اگه قراره به این منوال فروم بره جلو زودتر ببندیمش وگرنه اگر با حمایت مالی مشکلش حل میشه ..حمایت کنیم و با همین طرحی که دادین(اگر به ماندگاریش کمک میکنه) فروم رو به سمت افق راهنمایی کنیم

باتشکر از حضار
    ممنونم .
    اما در اصل مسئله مالی مسئله اصلی نیست . مسئله قابل توجیه بودن یا تبودن هزینه هاست .
    ما عمدا اینجا رو منحصر کردیم به دانشجوهای دانشگاه و هزینه های سنگینی رو متحمل شدیم که شاید روزی بچه ها به پتانسیل اینجا پی ببرن و خودشون استفاده کنن . اما دانشجوهای دانشگاه اینطور نشد از طرف دیگه دانشجوهای سایر دانشگاه های کشور بیشترین استفاده رو کردن و میکنن
    و هزینه سنگینی روی دست ما میزارن که ما برای این این هزینه ها رو متحمل نشدیم . خروجی صفرم دارن معمولا به غیر از دو سه مورد که بچه ها از دانشگاه های دیگه اومدن و فعالیت هم کردن(مثل @farahani و @ladylove )و و ما هم تشکر میکنیم اما 99.999درصد دیگه فقط هزینه اضافی بما تحمیل کردن .
    الان هم چون کسی نیست که استفاده کنه یا جایگزین بشه ما عملا شدیم یه بنگاه خیریه که فقط داریم ضرر میدیم و به هدفمون هم نرسیدیم . دوستان مدیر و کابر فعال ما هم بخاطر همین قضیه دلسرد شدن از فعالیت و حق هم دارن .
    چیزی که باعث میشه اینجا به کارش ادامه فقط یک چیزه اونم اومدن و استفاده کردن دانشجوهای دانشگاست همین . اگه اینو بزاریم کنا اصلا و ابدا این انجمن هیچ توجیه اقتصادی نداره حتی خود انجمن هم بیخوده چون اکثر کارها اینجا گذاشتن پروژه و اموزش هست و اینو میشه با سایت تمومش کرد
    و جلوی خیلی از هزینه ها رو گرفت و مثلا شاید بشه با ماهی 10 تومن جمع کرد همه چیزو . اما این هدف ما نبوده و نیست .
    الان فقط سر قضیه بقول مهندس خدابنده کاست بنفیت ماست هزینه اصلا توجیهی نداره اصلا . شوخی نیست کلی هزینه زمانی و مالی برای اینجا صرف شده به امید اینکه بچه های دانشگاه استفاده کنن اگه نباشن یا مهم نباشه براشون اینجا باید تموم بشه چون عاقلانه نیست اصلا.
    اگه بچه ها بیان میشه هزینه ها رو یجوری تحمل کرد چون ادم پیشرفت رو میبینه اما اگه نه راه حلش عمومی کردن انجمن نیست چون صدها انجمن بسیار بزرگتر و بسیار بهتر از ما وجود دارن که وضعشون بسیار بهتر از ماست و ما هم حرفی برای گفتن نداریم (از طرفی شخصا هم علاقه ای به این کار ندارم ! که چی بشه مثلا؟ من اگه آموزشی بخوام بزارم یا بخموام به خلق الله کمک کنم میتونی تو یکی از همین انجمنها برم و فعالیت کنم بقیه هم همینطور و نیازی به هزینه های چند صد هزار تومنی نیست ).
    خلاصه مشکل اینه .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Codex نمایش پست ها
    :o:o:o ما رو یاد بهشت زهرا انداختی...
    منظورم از تموم شدن ما اینه که سن ما هی بالاتر میره و مشغله های ما بیشتر میشه - یعنی در اصل باید دور ما رو خط کشید واقعا - هیچ حسابی باز نکرد - و هر کاری اگه قراره انجام بشه اینجا توسط همین بچه های دانشجو و تازه نفسه که دارن درس میخورن و مشغله ای جز درس ندارن .
    تو رو نمیدونم اما من و مهدی واقعا دیگه به هیچ عنوان نمیرسیم مثل قبل فعالیت کنیم .

Adm Morteza این نویسه را میپسندد.
    توکل بخدا

هرکس از ظن خود شد یار من
    از درون من نجست اسرار من

SUPERMODERATOR
    تشکر شده 961 بار در 440 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

فروم چقدر خلوته...
    از زمان پایان ترم هم بدتر شده...

سه جمله برای کسب موفقیت: ..... 1. بیشتر از دیگران بدانید.....2. بیشتر از دیگران کار کنید......3. کمتر انتظار داشته باشید. ( ویلیام شکسپیر )

کاربر عادی
    نوشته های وبلاگ
    39

همگی باید با هم بخونیم .....

همـه رفتن کسـی دور و بـرم نیست

صفحه 4 از 7 اولیناولین 1234567 آخرینآخرین

کاربران برچسب خورده در این موضوع